Usługi Budowlane

Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować

GetHome

1.

Budowa domów na zlecenie

Wychodzimy do Państwa z propozycją kompleksowej budowy wymarzonego domu. 

Jeśli zamierzacie Państwo wybudować własny dom ale …, nie macie pewności czy dobierzecie właściwe materiały budowlane oraz odpowiednich fachowców, obawiacie się braku doświadczenia lub po prostu nie do końca macie na to czas , możecie Państwo  skorzystać z naszej oferty.

 Można zlecić nam wybudowanie domu na różnych etapach budowy.  Posiadając  pozwolenie na budowę ale również  gdy nie została jeszcze podjęta decyzja w sprawie lokalizacji czy też nie dokonaliście Państwo wyboru projektu.   

Nasze doświadczenie i możliwości pozyskania dobrych materiałów budowlanych oraz fachowców spełnią Państwa oczekiwania.  Zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności związanych z budową. Zakres zlecenia określa umowa.

2.

Inwestor zastępczy

W wielkim skrócie – inwestor zastępczy działa w imieniu własnym ale na rachunek zamawiającego czyli inwestora bezpośredniego.  Nasza propozycja dotyczy budowy domów jednorodzinnych.

Naszą rolą jest organizacja i koordynacja wszystkich działań w przedsięwzięciu inwestycyjnym.

Zakres czynności, które mamy jako inwestor zastępczy wykonać  szczegółowo określa zawarta umowa. Przede wszystkim jest to obowiązek zatrudnienia kierownika budowy z uprawnieniami, pozyskanie odpowiednich wykonawców oraz materiałów budowlanych, czuwanie nad wykonaniem i odbiorem robót budowlanych. 

Skorzystanie z inwestora zastępczego będzie wygodną formą prowadzenia inwestycji, w szczególności w przypadku braku posiadania odpowiedniego doświadczenia w przedmiotowym zakresie.

GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP. K.

ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Zadzwoń

071 311 96 35
+48 600 063 133