Realizacje

GetHome – Wrocław

Naszym celem jest budowa funkcjonalnych i ponadczasowych projektów a także indywidualne podejście do klienta. Analizujemy rozwiązania architektoniczne aby nasze realizacje zapewniły komfort użytkowania przyszłym właścicielom.

Realizacje

opis inwestycji

Dróżnicza 28

Naszą pierwszą inwestycją była „Dróżnicza 28”, kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej położone przy ulicy Dróżniczej we Wrocławiu. Realizacja rozpoczęła się w listopadzie 2014 roku, a 17 marca 2016 roku zostało przyjęte bez sprzeciwu zawiadomienie o zakończeniu budowy.

Galeria:

opis inwestycji

Dom w Mnichowicach
W 2017 zakończono budowę domu w miejscowości Mnichowice w podwrocławskiej gminie Żórawina.

Bliskość Wrocławia, dobra komunikacja i konkurencyjne ceny działek powodują, że miejscowość może być atrakcyjną alternatywą w wyborze – własne mieszkanie czy własny dom.

Galeria:

opis inwestycji

Osiedle Pissardii

Nazwa osiedla nawiązuje do drzew posadzonych na terenie inwestycji. Lokalizacja jest idealna dla osób pragnących odnaleźć spokój i ciszę bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia. Budowa rozpoczęła się w 2016 roku pomiędzy ulicami Malinowskiego i Dróżniczą. Prace podzielono na trzy etapy. W pierwszym powstały dwa zespoły budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Z początkiem 2018 roku uzyskano pozwolenie na użytkowanie i mieszkania zostały oddane właścicielom.
W drugim i trzecim etapie powstały domy szeregowe z garażem. II etap został oddany do użytku i podpisano akty własności. Zakończono sprzedaż III etapu.

Galeria:

GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP. K.

ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Zadzwoń

071 311 96 35
+48 600 063 133